Krzysztof Jackowski
e-mail: valred@valred.pl
tel. 607 379 751
Szanowni Państwo,
Chciałbym przedstawić firmę VALRED, która specjalizuje się w produkcji filmowej i telewizyjnej. Pracujemy w zespole dobieranym indywidualnie do projektu jak również wykonujemy zlecenia jednoosobowo. Valred ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie filmów na profesjonalnym poziomie, nasze produkcje spełniają oczekiwania wielu klientów i umożliwiają dodatkowe wsparcie ich biznesu. Filmy i programy przez nas tworzone trafiają do różnych stacji TV jak również do instytucji państwowych i samorządów.
Oferujemy obsługę produkcji filmowej, od koncepcji, poprzez scenariusz, realizację i montaż aż po post produkcję. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze filmy były nie tylko nienaganne technicznie, ale również przekazywały ważne treści, wartości i emocje.
Współpracujemy z klientami z różnych branż i dziedzin. Bez względu na to, czy realizujemy film promocyjny, film instruktażowy, animację czy program telewizyjny - zawsze stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm.
Cechuje nas indywidualne podejście do klienta i zawsze z uwagą słuchamy Jego uwag i sugestii oraz skupiamy się na potrzebach promocyjnych i wizerunkowych.
Rozumiemy również, że dla wielu klientów cena jest istotnym aspektem przy wyborze usług, dlatego staramy się proponować rozwiązania w różnych konfiguracjach cenowych, zawsze z naciskiem na jakość i spełnienie standardów. Chcemy, aby współpraca była oparta na naszym wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.

Jeśli dostrzeżecie Państwo możliwość współpracy z nami, proszę o kontakt. Niezobowiązujące spotkanie pozwoli nam się poznać i porozmawiać. Być może ku obopólnej korzyści podejmiemy współpracę, a finalnie zrealizujemy filmy, które staną się oryginalną wizytówką Firmy i przyciągnie uwagę Waszych klientów. 

Z poważaniem,
Krzysztof Jackowski
​​​​​​​